What are you looking for?

Workshop Theater "CREATIE op tempo" (Anderlecht)

 
Where

Zinnema, Veeweydestraat 24-26, 1070 Anderlecht

When

10 lessen: 12, 19 en 26 januari, 2, 16 en 23 februari, 2, 9 en 23 maart.
19u30-22u

Prices

Deelname - €200.00
OPENDOEK-lid - €175.00

Teacher

Eline George

Tijdens deze reeks werken we in groep aan een voorstelling. We maken, creëren, improviseren, schrijven en spelen voor een publiek.

Als speler word je in korte tijd klaargestoomd om vol zelfvertrouwen op de scène te staan en te geloven in wat je doet. Het einddoel is van belang, maar het proces van zoeken en creëren is nog interessanter!

 Deze workshop gaat door in het Nederlands.


Toonmoment: 23 maart 2027 is een extra lange sessie van 16u-21u met een generale repetitie en toonmoment.


Eline George studeerde sociale wetenschappen aan de Universiteit Gent. Daarna behaalde ze haar diploma voor theatermaker en docent aan de toneelacademie van Maastricht. Ze werkt sindsdien als docent en als regisseur bij verschillende organisaties en gezelschappen. In Brussel heeft ze een eigen jongerengezelschap: TINT. Met TINT maakt ze al 10 jaar voorstellingen die door jong en oud kunnen worden gezien. 

OPENDOEK-leden krijgen korting op de workshop Theaterlicht & Acteren (voor beginners of gevorderden); mail naar tickets@zinnema.be met je workshopkeuze om de kortingscode te ontvangen.”


Passen de tarieven niet binnen je budget of heb je meer informatie nodig over bijkomende voordeeltarieven? Aarzel niet om contact op te nemen en een mail te sturen naar tickets@zinnema.be

More courses

Basis Acteren Theater Barbara

Proeven van acteren voor jongeren

Kinderen en jongeren
From 4 October 2026
Ben jij tussen 16 en 26 jaar en droom jij van een plek op het podium? Of wil je gewoon ontdekken of acteren iets voor jou is? Schrijf je dan snel in voor onze 4-daagse basisworkshop Acteren ...
Read more
Stemtechniekc Lisa Renders

Stemcursus: Je stem weet meer dan je denkt.

Volwassenen
From 16 November 2026
In deze reeks van drie avonden exploreer je de intelligentie van jouw stem: hoe ze meebeweegt met je adem, je lichaam en je gevoelens
Read more
Proeven van acteren Alain Vanhove 3 HR

Proeven van Acteren (Poperinge)

Volwassenen
From 26 January 2027
Heb je altijd al eens op de planken willen staan, maar ben je nog niet zeker of acteren iets voor jou is? Dan is deze cursus de ideale test.
Read more

Receive all updates about OPENDOEK via our newsletter (in Dutch)