Praktisch

  • Wanneer
  • Waar
    GC Felix Sohie, Gemeenteplein 39, 1560 Hoeilaart
  • Prijzen
    Basistarief: €14,00
    Voorverkoop: €12,00
    Abo: €10,00
    Uitpas met kansentarief: €2,80
  • Reservatie
    Bel naar 02 657 05 04

Duurzame Doendersdag 2022

Verborgen in de Stille Oceaan ligt het kleine eiland Nauru, ooit ‘Pleasant Island’ genoemd door Europese ontdekkingsreizigers. Na de ontdekking van een enorme fosfaatvoorraad werd het leeg gegraven tot alle natuurlijke rijkdom op was.

In dit verwoeste maanlandschap worden vandaag vluchtelingenkampen open gehouden. De situatie is uitzichtloos. Tegelijk wordt het eiland bedreigd door
een stijgende zeespiegel. In deze setting botsen de Brusselse documentaire theatermakers Silke en Hannes (Campo) op de grenzen van een wereld die gericht is op eindeloze groei.

Via interviews en gesprekken gaan ze op zoek naar perspectief. Welke uitzichten blijven over op een plek die ecologisch en economisch ten gronde werd gericht?

kassa: € 14 | vvk: € 12 | abo: € 10 | -26 jaar: € 8 | UiTPAS met kansentarief: € 2,80